Генеральний директор Львівської школи керівників бізнесу Руслан Бельтюков увійшов в рейтинг-2019

1 жовтня, на Львівщині відбулась церемонія нагородження учасників національного рейтингу-2019 “100 чоловіків Львівщини” – “Гордість Львівщини – Найдостойніші чоловіки”, у який увійшов генеральний директор Львівської школи керівників бізнесу Руслан Бельтюков.

Як повідомляє інформаційний портал “lvivski.info”, обирали найдостойніших чоловіків не керуючись посадами, які вони займають у громаді, насамперед брали до уваги їх риси характеру, поведінку та вчинки. Організатори цієї зустрічі зазначили, що першочергово звертали увагу на готовність чоловіків прийти на допомогу іншим людям, шукали в них людяність, щирість, розуміння та великодушність.

«Просто робіть свою справу якісно, розвивайтесь, допомагайте людям і пам’ятайте, що поряд є ті, хто потребує підтримки. Дякую батькам, близьким та рідним і команді. Ми всі це отримали разом. А попереду ще багато корисних і потрібних справ потрібно зробити. Зробимо суспільство щасливим», – написав на своїй сторінці в Facebook Руслан Бельтюков опісля отримання нагороди.

Зазначимо, що вечір мав благодійний характер. У межах заходу відбувся збір коштів на лікування Святослава Труха, студента другого курсу Львівського інституту Університету банківської справи, який бореться з лейкемією.

0 перегляд

Працюючи за міжнародними стандартами протягом семи років активної роботи ми допомогли розвинути більш як 350 успішних підприємств на ринку України. У нас викладають провідні бізнес-тренери України. Нас обирають керівники та власники бізнесів, які прагнуть побудувати успішну модель бізнесу для збільшення прибутків та розвитку.

м. Львів, вул. Зелена, 109, оф.427

m.chorniy@uabl.org

© Львівська школа керівників бізнесу, 2018 - 2020. Усі права захищено.

• Львівська школа керівників бізнесу